.

.

3 Копчиња Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај За Hyundai IX35 Sonata 8 Avante Veloster Фоб Копче за Капакот 2 ПАРЧИЊА/многу

3 Копчиња Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај За Hyundai IX35 Sonata 8 Avante Veloster Фоб Копче за Капакот 2 ПАРЧИЊА/многу

DEN 1248.00
DEN 1387.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


3 Копчиња Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај За Hyundai IX35 Sonata 8 Avante Veloster Фоб Копче за Капакот 2 ПАРЧИЊА/многу
БЕЗ внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре.
Ако сте заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ова е сосема нов 3 копчето Smart далечинскиот клуч со неисечени ножот. Тоа се вклопува со автомобили на Hyundai, како што се :
IX35 2009 2010 2012 2013 до 2015
Sonata 2003-2011
Elantra Avante
Veloster
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

За производот

Објектот Ширина:
3cm
Бренд Име:
Tibikoo
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Објектот Должина:
7cm
Производителот Дел Број:
3 Копчиња Smart далечинскиот клуч школка за Hyundai
Специјални Функции:
3 Копчиња Smart далечинскиот клуч школка за Hyundai IX35 Sonata 8
Објектот Висина:
3mm
Другиот Дел Број:
A2016042731
Осветленост Дел Број:
A2016042731
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Објектот Тежина:
0.02kg
клучни зборови:
3 копчето Smart Далечинскиот Клуч За Hyundai Avante Veloster
Примена:
Smart далечинскиот Клуч Празно За Hyundai Sonata 8
имот:
3 Копчето Smart Далечинскиот Клуч Покритие За Hyundai IX35

Слични предлози