.

.

2018 Мода Жените Вратата Автомобил Копче Чанта СТП Кожа Keychain Носителот Торба Мажите Плетење Виси Копче Паричникот Случај Wholesales

2018 Мода Жените Вратата Автомобил Копче Чанта СТП Кожа Keychain Носителот Торба Мажите Плетење Виси Копче Паричникот Случај

DEN 468.00

Износ
Во продавницата.


2017 Мода Жените Вратата Автомобил Копче Чанта СТП Кожа Keychain Носителот Торба Мажите Плетење Виси Копче Паричникот Случај Wholesales
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-10 работни дена побрзо по вашата исплата.
2. Како рок на испорака и превозот време може да се разликува за различни наредби со различни превозот адреса. Ако ви треба итна, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред.
3.Ние можеме да брод на повеќето земји во светот, а нашите предмети ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе потрае околу 10-20 дена за да стигнат до најголемиот број на земји. Но, ние не сме во можност да брод PO box адреса, па ве молиме да ни обезбеди и точната адреса и контакт телефонски број, поштенски код (За курир користете само). Руската пријатели треба да се обезбеди целосна името, бидејќи на новата политика на руската Обичаи, во спротивно не може да се дојде на ред.
4.Ако havent примените вашиот стоки во рамките на нормалниот време, или мислите дека нешто не е во ред со транспорт, ве молиме да не грижете и слободно контактирајте со нас, ние ќе провери за што побрзо.
5.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход во земјата на дестинација, како што тоа зависи од вашите countrys политика.
1.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 7 дена од датумот на породување.
2.Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена.
3.Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат.
4. Купувачот треба да се плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да го потврди приемот на нарачката и да го оставите позитивен фидбек ( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе само 1 минута. Ви благодариме!
2. Ако не сте задоволни со предмети на кој било начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем пред да замине никакви негативни повратни информации . Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

За производот

Тип На Објект:
Клучни Паричници
Шаблон Тип:
плетење
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликот:
Перница
Број На Модел На:
клучни чанта
Бренд Име:
ЏИН QIAO ER
Главен Материјал:
PU
Објектот Ширина:
5cm
Материјал Состав:
клучни чанта
Објектот Должина:
8cm
Моден Елемент:
ткаат
Состојба:
Бренд Нови

Слични предлози