.

.

Itopkris Нова Мода Жени Мажи Кожа Housekeeper Патент Клуч Паричникот Најдобро Продаваните Организатор Автомобил Клуч На Носителот Keyring Случај

Itopkris Нова Мода Жени Мажи Кожа Housekeeper Патент Клуч Паричникот Најдобро Продаваните Организатор Автомобил Клуч На Носителот

DEN 329.00
DEN 386.88
-15 %

Износ
Во продавницата.


Информации За Производот
Материјал : Кожа
Големина : 5.3x11 x2.3 см

За производот

Тип На Објект:
Клучни Паричници
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Бренд Име:
itopkris
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Објектот Должина:
5.3cm
Материјал Состав:
кожа
Објектот Ширина:
2.3cm
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
клучни паричник

Слични предлози