.

.

MXITA Dial Ротари Агол Мерач 1/2 вози Професионални вртежен момент Клуч Велосипед Поправка Алатка Штекер клуч

MXITA Dial Ротари Агол Мерач 1/2 вози Професионални вртежен момент Клуч Велосипед Поправка Алатка Штекер клуч

DEN 1083.00
DEN 1140.48
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Материјал:
Легура
Карактеристики:
Dismountable,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Тип:
приклучок за клуч
Бренд Име:
MXITA
Број На Модел На:
DL

Слични предлози