.

.

трговија на големо Голф песна костец со висок квалитет Гума IOMIC Голф Дрво костец 12colors во избор 20pcs/многу Голф костец Бесплатен превозот

трговија на големо Голф песна костец со висок квалитет Гума IOMIC Голф Дрво костец 12colors во избор 20pcs/многу Голф костец

DEN 2112.00

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот :
Име : Новиот Golf песна костец
Клуб Тип : песна клубови костец
Боја : Црвена/бела/Портокал/Портокал/Зелен/ трева зелена
Материјал : Гума
Должина : 271mm
Тежина : 49+-2
Основни : 0.6
Ако имате посебни барање на бои,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака ,ви благодариме
Плаќање и Продажбата на термини :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел.1.Ние прифаќаме Western Union или"Money Gram,Виза,Мастеркард,western union.и ние, исто така,
2. Ние ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако ќе се прими плаќањето.тоа ќе треба испорака за 15-30 дена за да стигне до вашата врата.
3. Испорака метод : EMS, курирската служба DHL.Кина Пост Воздух Mail .
4. По доставување : понуда на следење на број да се следат на веб-страницата.

За производот

Бренд Име:
Cooyute
Број На Модел На:
IOMIC
Материјал:
Гума
боја:
/Црвена бела/Зелена/Блу/Портокал/Црна/Црвена
Материјал:
Гума
Големина:
стандардна големина
Е Прилагодена:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот

Слични предлози