.

.

Шарени Метал Издлабени надвор Врзивно Клип Хартија Клипови Менгеме Foldback Клип за Лаптоп Дневник Канцелариски Материјали Симпатична DIY Канцелариски

Шарени Метал Издлабени надвор Врзивно Клип Хартија Клипови Менгеме Foldback Клип за Лаптоп Дневник Канцелариски Материјали Симпатична

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Ви благодариме за сите 4. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Повратни информации 1. Нормално, тоа трае 7-40 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
Шарени Метал Издлабени надвор Врзивно Клип Хартија Клипови Менгеме Foldback Клип за Лаптоп Дневник Канцелариски Материјали Симпатична DIY Канцелариски
Производ : Шарени Метал Издлабени надвор Врзивно Клип Хартија Клипови
Материјал : ментална
Големина на :
Мала : 40*19mm
Медиум : 50*32-милиметри
Biger : 96*51mm
мала : 4 парчиња на мали една/многу Случаен Боја
медиум : 4 парче на среден оние/многу Случаен Боја
Голем : 4 парче на Големите/многу Случаен Боја
Микс Парчиња : вкупно 4 парчиња, 2 мали + 1 медиум оние+1 Големите
Може Исто Така Да Бидат Заинтересирани Во Подолу Оние :
Превозот 1. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. ќе направи се за вас. Забелешка 1. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно! Други Политики Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

За производот

боја:
Микс Парчиња
Тип:
Мемо Клип
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Лесно Клип
Бренд Име:
Fromthenon
Точка име :
Мемо Клип Лесно Клип

Слични предлози