.

.

ПОП A6 Пластични Знаци Цена Хартија ABS Рамка Клипови Носители Боја на Располагање За Супермаркет Мало Промоција Прикажува 200 Комплети

ПОП A6 Пластични Знаци Цена Хартија ABS Рамка Клипови Носители Боја на Располагање За Супермаркет Мало Промоција Прикажува 200

DEN 18347.00
DEN 19728.00
-7 %

Износ
Во продавницата.

на купувачите земјата; Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот ЗАЧУВАМ адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за ЗАЧУВАМ пред да конкурираат.
Внимание Права на Интелектуална Сопственост, Сопственикот Ние настојуваме да се обезбеди вистински производи. Ако тоа не е продавачот е одговорност за таквите се вратат на производи, купувачите ќе биде одговорен за двете превозот обвиненија од испраќачот локација на купувачот е-адреса и се врати превозот на трошоците под никакви околности, и неплатени превозот бесплатно пакети нема да бидат прифатени. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Нашите главни производи се ПОП клипови, ПОП екранот стои, цена рамка држачот за на доградба на акрилни знак да застане, и разни на вбризгување и истиснување производи итн.
Добредојдовте Контактирајте Ме, Ајде Да Бидеме Пријатели И Бизнис партнери!
ПОП A6 Пластични Знаци Цена Хартија ABS Рамка Клип Носители Боја на Располагање За Супермаркет Мало Промоција на Екранот
A6 Големината на Рамката : 5. Покрај тоа, ние го прифаќаме прилагодено производи наредби од страна на креирање на нови габи и нови производи за клиенти. Добредојдовте истрага нас.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. На нашите работилници за метал, пластика и печатење опрема производи, вклучувајќи Вбризгување на Одделот, Екстракција Оддел, Метален Хардвер Процесот на Одделот, Соберете Оддел, Печатење на Екран Одделение и Акрил Обработка на Одделот. Ние ќе испратиме цел објекти од нашата фабрика во Кина директно во рок од 3 до 5 работни дена откако вашата уплата е завршен(освен оние кои се прилагодени објекти); Ние не можеме да брод за време на викендите и ние не нудиме сабота, недела или празник испорака; нарекува време на испорака средствата на меѓународен превоз време од локалните место на некои напредни земји на светот, Купувачот е вкупното време на приемот ќе бидат infulenced од увоз земјите, царинската инспекција и др. Методи за плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ; Виза, Мастер кредитна картичка или главните начини на плаќање се достапни; Ние го цениме вашиот навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина; Сите методи за плаќање ќе бидат обезбедени и се покриени од страна на Aliexpress Услуга Група.

За производот

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Црна, Јасно
Бренд Име:
HZPOPTeki
Магнетно:
No
Тип:
Мемо Клип
Број На Модел На:
F
Материјал:
Пластични

Слични предлози