.

.

JIANWU Шупливи едноставна метал ретро риба клип белешки кои содржат папка долга опашка клип SML

JIANWU Шупливи едноставна метал ретро риба клип белешки кои содржат папка долга опашка клип SML

DEN 73.00
DEN 120.00
-39 %

Износ
Во продавницата.

Сепак, поради одредени фактори и регионалните прашања што може да доведе до доцнење на испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, транзит време е обично 15-40 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Превозот 1. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. Нарачката ќе ви биде испратена на вашата страна превозот компанија во рамките на времето за испорака сајт кои се однесуваат на листата на превозот услуги подолу. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО 2.Кога добивме вашата нарачка информации и плаќање, ние обично од 2 до 5 дена за да се заврши на испорака, ние обезбеди логистика следење на информации. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да го испратите објектот назад. Ако не го примите пакетот за време на испорака ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа и одговара за вас во рок од 24 часа . Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ние целосно гаранција на нашите објекти. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Повратни информации 1. Политика За Наплата 1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Контакт 1. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ако ви треба побрзо транспорт логистика режим, може да изберете и други начини, ве молиме контактирајте со нас. Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се preauthorized.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Големина на :
мала големина : 7mmx32mm
Средна големина : 12x54mm
Голема големина : 17mmx72mm
боја : розово злато,злато,сребро,зелена,розова
Начин На Плаќање 1.

За производот

Магнетно:
No
Број На Модел На:
12141
Материјал:
Метал
Тип:
врзивно клип

Слични предлози