.

.

Bangrui Нови Накит Дизајн Обетки Најевтиниот Обетки 2015 Нова ЖЕШКА Девојка Поставен Обетки

Bangrui Нови Накит Дизајн Обетки Најевтиниот Обетки 2015 Нова ЖЕШКА Девојка Поставен Обетки

DEN 153.60

Износ
Во продавницата.

Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно). Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст. Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express. Или замена на предметот за вас.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.Пакет : Opp кеси 5. Време На Испорака :
1. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Никел слободни и да Доведе слободни.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.

За производот

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bangrui
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Број На Модел На:
20080020
Пол:
Унисекс
боја:
18k злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Гаранција:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Најевтиниот Обетки 2015 Нова ЖЕШКА Девојка Поставен Обетки
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал

Слични предлози