.

.

Бесплатен Превозот Мешана Боја Симпатична Clip Earring

Бесплатен Превозот Мешана Боја Симпатична Clip Earring

DEN 105.60

Износ
Во продавницата.


Скапоцен камен тип : Тиркизна Ѓердан,Изјава Ѓердан,Меур Ѓердан, Лигавче Ѓердан, Монистра Ѓердан, Партија Ѓердан
Главната matertial : Смола
Материјал Тип : Смола
За Испорака :
Со цел да се подобри шопинг искуство, ние ги користиме за подобрување на пратката во повеќето земји. На испорача време е за околу 6-14 работни дена. Испорака таксата треба да се плати е само собрани како на веб страната.Ако треба да брод предмети преку посебни превозот, се чувствуваат слободни да контакт.
Во потрага по нешто друго?
Провери ова :
Имате било какви прашања? Контактирајте го сопственикот на продавницата
Ве молиме оставете го вашиот телефонски број или мобилен телефон на бројот за нас откако ќе нареди.
Тоа ќе бидат потребни во изразат лист .

За производот

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E203
Пол:
Жените
Бренд Име:
kawela

Слични предлози