.

.

95% нови добри работи за климатизација KFR-50LW/BPY.Г.3.1 одбор, одбор за контрола на продажба

95% нови добри работи за климатизација KFR-50LW/BPY.Г.3.1 одбор, одбор за контрола на продажба

DEN 2832.00

Износ
Во продавницата.

Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
В ве Молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас . Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
100% тестирани за климатизација KFR-50 LW/BPY.
Минималната количина : 1pcs
Гаранција : 1 месеци гаранција. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување.
Политика :
1>> Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2>> Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.

За производот

сертификација:
CE
Примена:
Дома
Тип:
Клима Уред Делови
is_customized:
Yes

Слични предлози