.

.

95% нови добри работи за климатизација KFR-72L/DY-GA(ZG) pc одбор, одбор за контрола на продажба

95% нови добри работи за климатизација KFR-72L/DY-GA(ZG) pc одбор, одбор за контрола на продажба

DEN 3023.00
DEN 3216.00
-6 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали.
Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
5>> ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.
Минималната количина : 1pcs
Гаранција : 1 месеци гаранција.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас.
(2) Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
Политика :
1>> Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2>> Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена.
Испорака метод : Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.

За производот

сертификација:
CE
Примена:
Дома
Тип:
Клима Уред Делови
is_customized:
Yes

Слични предлози