.

.

95% нови добри работи за климатизација ГЛАВНАТА GA KFR-72LW/DY-GA pc одбор, одбор за контрола на продажба

95% нови добри работи за климатизација ГЛАВНАТА GA KFR-72LW/DY-GA pc одбор, одбор за контрола на продажба

DEN 2482.00
DEN 2640.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


5>> ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.
3>> Ако стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или размена на вистинскиот за вас.
Политика :
1>> Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2>> Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
В ве Молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка.
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас.
Повратни информации :
А задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација.

За производот

сертификација:
CE
Примена:
Дома
Тип:
Клима Уред Делови
is_customized:
Yes

Слични предлози