.

.

Дома Фен Дел Панел Монтажа SPDT 3 Pin Рокер Switch AC250V 10A

Дома Фен Дел Панел Монтажа SPDT 3 Pin Рокер Switch AC250V 10A

DEN 279.84

Износ
Во продавницата.

Име на производ Рокер Switch за Фен за Контакт Тип SPDT Терминал Количество 3 Пина Позиција 3 Напон/ AC Струја 250 V 10 A Tempareture 85/55 C Панел Големина 29 x 12mm/1.1" x 0.47"(L*W) Вкупно Големина 3 х 1.4 x 3.1 cm/1.2" x 0.57" x 1.2"(L*W*H) Материјал(Надворешен) Пластика, Метал Главната Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 8g Пакет Содржина 1 x Рокер Префрлате

За производот

сертификација:
CE
Тип:
Клима Уред Делови

Слични предлози