.

.

3Pcs Најлон Црево Стегач Алатка Поставите Кочница Гориво Вода Линија Менгеме Plier Рацете Слободни за Нов Y103

3Pcs Најлон Црево Стегач Алатка Поставите Кочница Гориво Вода Линија Менгеме Plier Рацете Слободни за Нов Y103

DEN 423.00
DEN 563.52
-25 %

Износ
Во продавницата.

Главните Материјали : Најлон Вкупна должина * Plier отворање опсег(приближно) : 25cm 0-65mm 18.5 см, 0-35mm 15cm 0-15mm Боја : Црвена Предмет : Механичар, Работилница, Корисна Man Игран *Лесен за употреба, економски и практични. *Лесни,мала тежина со не-damading вилици, кои може да се спречи внатрешната црево linings од уништување. *Не-проводници за безбедноста. Пакет се вклучени : 3 x Црево Стегач '

За производот

Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
1A10157
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.41kg (0.90lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Слични предлози