.

.

Нов Висок Квалитет на Цртан филм Змејот /Риба Kites Со Рачка и Линија Фабрика Штекер Добра Летање Како Подарок

Нов Висок Квалитет на Цртан филм Змејот /Риба Kites Со Рачка и Линија Фабрика Штекер Добра Летање Како Подарок

DEN 719.52

Износ
Во продавницата.


трик змејот моќ parafoil kites летање tools софтвер риба redparachute орел змејот линија играчки црвено жолта сина боја спортски змејот со рачка и огромен линија

За производот

боја:
Зелена боја, Црвена боја, 2 компјутери
Предупредување:
Не летаат во бура
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Пол:
Унисекс
Обликот:
Цртан филм
Тип На Објект:
Сет
Kites Додаток Тип:
Змејот Се Справи & Линија
Број На Модел На:
2016042703
Бренд Име:
HENGDA ЗМЕЈОТ
Материјал:
Полиестер
Големина:
висок 180cm * width145 cm опашка 320cm

Слични предлози