.

.

сребро sequins bodysuit секси атмосферски DJ пејач ДС костими танц облека вилушка tassel Божиќ Џез костими бар шоу партија

сребро sequins bodysuit секси атмосферски DJ пејач ДС костими танц облека вилушка tassel Божиќ Џез костими бар шоу партија

DEN 1542.00
DEN 2112.00
-27 %

Износ
Во продавницата.


вклучуваат врвот + кратки панталони + го одликува на вратот и на главата ГОЛЕМИНА биста половината cm инчен cm инчен S 78 30.42 68 26.52 М 82 31.98 72 28.08 L 88 34.32 75 29.25 XL 92 35.88 80 31.2 XXL 96 37.44 85 33.15 XXXL 98 38.22 87 33.93

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Акрилик,Spandex
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Бренд Име:
LOBUDEK
Стил:
фаза,Новина, мода, секси тенок, супер ѕвезда
Тип:
моден чудна и специјални костуми секси jumpsuit bodysuit костим
користат за:
пејачка, танчерка бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,ноќен клуб
Големина:
S M L XL XXL

Слични предлози