.

.

CNAPPRO CF210A CF211A CF212A CF213A Тонер кертриџ чип за HP LaserJet Pro 200 боја M251nw M276n M276nw Печатач чипови

CNAPPRO CF210A CF211A CF212A CF213A Тонер кертриџ чип за HP LaserJet Pro 200 боја M251nw M276n M276nw Печатач чипови

DEN 335.04

Износ
Во продавницата.

CNAPPRO CF210 A CF211 A CF212 A CF213 A Тонер кертриџ чип за HP Laser Jet Pro 200 боја M251nw M276n M276nw Печатач чипови
За Бренд : HP
Чип Тип : Т oner Чип
Чип Модел : CF210 A CF210 X CF211 A CF212 A CF213 A
Машина Модел :
За HP Laser Jet Pro 200 боја M251nw За HP Laser Jet Pro 200 боја M276n/nw Чип Верзија : во светот
Боја : KCMY
Страница принос : KCMY 1,600 & 2,400 1,800 страници
Пакет Содржина : 5pcs x црното чип 5pcs x синозелена чип 5pcs x магента чип 5pcs x жолта чип Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

За производот

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
cf210a cf211a cf212a cf213a
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
HP
боја :
црна цијан магента жолта
Страница Принос:
BK1.6K MCY 1.8 к
се користи во:
LaserJet Pro 200 боја M251nw M276n M276nw
Чип tye:
тонер чип
ОЕМ Кодот:
cf210a cf211a cf212a cf213a
регионот:
Светот
Количина:
5set/многу KMCY/set 20pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
Име на производ:
CE264X CF031A CF032A CF033A Контра чип За HP

Слични предлози