.

.

Дневна соба кат светилка Американски модерна едноставни креативни риболов светилка спалната соба студија вертикална маса светилка Поштенски слободни

Дневна соба кат светилка Американски модерна едноставни креативни риболов светилка спалната соба студија вертикална маса светилка

DEN 6096.00

Износ
Во продавницата.


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

За производот

Тип На Објект:
Кат Светилки
Примена:
Foyer
Карактеристики:
дневна соба кат светилка
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Материјал:
Бамбус & Дрвени
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Сенка Ветер:
Надолу
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
NK267
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Стил:
Современа
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Број на извори на светлина:
2

Слични предлози