.

.

50pcs Нови Пристигнување Ласерски Сече Божиќ Украси Место Картички, Elegent морска ѕвезда Седиште Картички Хартија Партија Оркестарот за Вино Стакло

50pcs Нови Пристигнување Ласерски Сече Божиќ Украси Место Картички, Elegent морска ѕвезда Седиште Картички Хартија Партија Оркестарот

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


50pcs Нови Пристигнување Ласерски Сече Божиќ Украси Место Картички, Elegent морска ѕвезда Седиште Картички Хартија Партија Оркестарот за Вино Стакло
Тип : Партија Декорации
Technic : Ласерски Сече
Материјал : 220g Бисер Хартија
Пакување : 50pcs/Торба
Големина : 80x100mm
Топло Совети : Можеме да ги исполнуваат единствен услов дали детали што треба на место картички .
1.Името и датумот (или други детали) е lasered на картичката, НЕ ПЕЧАТЕЊЕ.
2.Кога ќе го поставите цел,ве молиме обрнете внимание на детали треба да се напише на картичка, или на празно картичка ќе биде испратена ,ви благодарам многу.
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

За производот

боја:
празник:
Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
Име На Место Картичка&Wine Картички
Музика:
No
Материјал:
бисер хартија
Големина:
80x100mm
Technic :
ласерски сече
Пакување:
50pcs/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
дизајн:
Морска Ѕвезда Седиште
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
occation:
Секоја Партија
кориснички:
Ласерски Сече Имиња и Датум
Спецификација:
0.7-0.9M

Слични предлози