.

.

Неверојатно топла продаде висок степен на убава розова чипка свадба покана картичка поздрав картичка

Неверојатно топла продаде висок степен на убава розова чипка свадба покана картичка поздрав картичка

DEN 4704.00

Износ
Во продавницата.


П : Дали вие, исто така, направи печатење ако ние им обезбедуваме на текстот?
A : да,ние го правиме. И ние обезбеди обработка на услуги. И вие исто така може да прилагодено на големината.By море до море порт : обично 15-да се дојде 30days. Ние може да обезбеди дека ви нудиме најдобра цена,највисок quanlity,и најкраткото време на испорака .
4) Ние може да се промени бојата во зависност од вашите идеи.
П : Каков вид на превозот метод може да ви понуди?
A : Ние може да понуди DHL,EMS,Fedex,Aramex,ТНТ и така натаму.
Oiginal Бои : бела,црна,црвена,розева,виолетова,крем,јоргованот,сребро,кафе,златна,зелена,сина, кафена,итн
Пакување & Испорака
Пакување :
25pcs /opp вреќа (headcard е на располагање, според условот на купувачи).
П : Може ли да изберете само нешто што е потребно?
A : да,можете да изберете да се купи покана карта, покана инсерти, плик, лента или тока.
Компанијата Информации
Ние сме една од најпознатите професионални производители во Кина, и се произведуваат сите видови на cupcake wrappers,свадба кутија,подарок случаи,cupcake облоги,место картичка,седиште карта,покана картичката,ви благодариме картичка,и така натаму. Сите производи се дизајнирани и направени од страна на самите себе .
Предност
имаме професионален дизајн тим, ако треба ни да ги прилагодите за вас, само кажете ни ја вашата идеја!!!
Искрено се надевам да се воспостави долго време деловен однос со вас, го поздравуваме вашиот истрага!
.
5) Било прилагодено барање, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
П : Може ли да изберете боја и обичај големината на покана картички?
A : да,можете да изберете боја од нашите боја картичка.
Неверојатно топла продаде висок степен на убава розова чипка свадба покана картичка поздрав картичка
Ви благодариме за посетата на нашата продавница!!
ние сме главниот хартија занаети производител во Кина, се занимава во Свадбена покана картичка, birthday (Роденден) поздрав картичка, Зачувајте го датумот картичка,NIELSEN картичка, бонбони кутија, cupcake обвивка, место картичка и така натаму!!
Ние, исто така, го поздравуваме вашиот сопствен дизајн!!
Спецификација :
Точка име
ласерски сече свадба покана картичка
Реден Број
INC92 Вклучуваат Покана картичка,исклучете бел плик,надвор бели празни покана вметнете и заптивки Дополнителна картичка NIELSEN картичка, Menu (мени) картичката, Зачувајте го датумот картичка Дополнителна декорација Лента и тока или кристал
Големина
12.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Дали сте производител?
A : Да, ние имаме свои фабрика, со прифатлива цена ,добар квалитет, најдобра услуга.

За производот

празник:
Дипломирањето,Крштевки & Крштевањето,Велигден,Денот на планетата Земја,Наставниците Ден,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Бизнис,Годишнина,забава,Куќа се Движат
Музика:
No
Стил:
Фестивали
Бренд Име:
UOIUO
Број На Модел На:
Покана Картичка
Шема:
Виткање Тип
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
бисер хартија, мет хартија, хартија метален
Technic :
ласерски сече/3d
Употреба:
партија, свадба, роденден, годишнина
MOQ:
100pcs
испорака:
DHL,EMS,Fedex,UPS-от,ТНТ,Кина пост,од страна на морето
Обликот:
Чипка
кориснички:
на располагање
Место на Потекло:
Кина
Големина:
12.8*19cm

Слични предлози