.

.

бебето картички за девојки/момчиња подарок честитки,најдобри рачно изработени бебе картички

бебето картички за девојки/момчиња подарок честитки,најдобри рачно изработени бебе картички

DEN 480.00
DEN 527.52
-9 %

Износ
Во продавницата.

Ако сте незадоволни со твоите парцела,pls контакт со 7 дена од денот на приемот.Ве молиме не двоумете се контактирајте со нас ако било какви прашања во врска со превозот.Longgang Градот се нарекува Кинески подарок град, Кина печатење на градот. ПОВРАТНИ информации : 1.Aliexpress systerm ќе ја потврдите вашата исплата потреба 1-2days,пратката само што ќе биде испратено по вашата исплата помине.ако ја изберете бојата со"ги добиете сите 6 обрасци" тоа значи дека ќе го добиете 6 картички е сите различни модели.Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно.Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! бебето картички за девојки/момчиња подарок честитки,најдобри рачно изработени бебе картички ****КУПИ ПОВЕЌЕ РОДЕНДЕН КАРТИЧКИ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ ****
***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ e-mail*** 100% сосема Нов и висок qualit на Производот : Нови бебе картички со плик Големина : 140mm x 210mm (Картичка) 145mm x 221mm(плик) Тежина : 35g/set Материјал : Премиум картичка Занает : Топол печат,печатење,сјајот во прав Детали од картичка : празно внатре страница,обоени плик(случаен) Различни бебето картички се одличен начин испратите персонализирана поздрав . За Нас : се Наоѓа во Longgang Градот,Wenzhou град во Кина ,тоа е добро знаат место кои се специјализирани во Печатените производи,производи од Хартија,Пластични производи во кина. ако изберете една боја. Може да се користи како картичката или како подарок ознака.
Се ВРАЌА : 1.многу производи многу производи од хартија, пластични производи и печатење производи од нашето производство се извезуваат во целиот свет.Ако сеуште не знаат како да се плати ,ве молиме кликнете тука
ПРЕВОЗОТ : 1.

За производот

боја:
добиете сите 6 обрасци
Бренд Име:
ENO Поздрав
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
роденден
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
HK034
Производот:
рачно изработени бебе картички
картичка големина:
140mm x 210mm
плик со големина:
145mm x 221mm
Материјал:
Премиум Хартија
Стил:
бебето картички
Употреба:
Честитки за новото бебе картички
Тежина:
35gsm/set
Пакување:
1pc картичка со плик
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)

Слични предлози