.

.

плажа стил seashell форма анимиран покана картичка поздрав картичка за посебна прилика

плажа стил seashell форма анимиран покана картичка поздрав картичка за посебна прилика

DEN 3216.00

Износ
Во продавницата.

Вие само треба да ни понудат на текстот во PDF датотеки.
Лице за контакт : Г-Меги зао
Skype : меги-yoyocraft.
Компанијата Информации
Ние сме една од најпознатите професионални производители во Кина, и се произведуваат сите видови на cupcake wrappers,свадба кутија,подарок случаи,cupcake облоги,место картичка,седиште карта,покана картичката,ви благодариме картичка,и така натаму.
2) Замена на свадба покана на вашиот јазик со свадба датум и имиња.
П : Може ли да изберете само нешто што е потребно?
A : да,можете да изберете да се купи покана карта, покана инсерти, плик, лента или тока.By море до море порт : обично 15-да се дојде 30days.
MOQ
50pcs/item, се меша цел е во ред
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн. Покрај тоа, ОЕМ и изменуваат .
П : Дали вие, исто така, направи печатење ако ние им обезбедуваме на текстот?
A : да,ние го правиме.
5) Било прилагодено барање, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество .
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни. Сите производи се дизајнирани и направени од страна на самите себе .
3) Печатење на текстот на внатрешниот хартија или одржувајќи ја во црно.
плажа стил seashell форма анимиран покана картичка поздрав картичка за посебна прилика
Ви благодариме за посетата на нашата продавница!!
ние сме главниот хартија занаети производител во Кина, се занимава во Свадбена покана картичка, birthday (Роденден) поздрав картичка, Зачувајте го датумот картичка,NIELSEN картичка, бонбони кутија, cupcake обвивка, место картичка и така натаму!!
Ние, исто така, го поздравуваме вашиот сопствен дизајн!!
Спецификација :
Точка име
ласерски сече свадба покана картичка
Реден Број
INC46 Вклучуваат Покана картичка,исклучете бел плик,надвор бели празни покана вметнете и заптивки Дополнителна картичка NIELSEN картичка, Menu (мени) картичката, Зачувајте го датумот картичка Дополнителна декорација Лента и тока или кристал
Големина
12.
Oiginal Бои : бела,црна,црвена,розева,виолетова,крем,јоргованот,сребро,кафе,златна,зелена,сина, кафена,итн
Пакување & Испорака
Пакување :
25pcs /opp вреќа (headcard е на располагање, според условот на купувачи).
Нашите Услуги
Услуга :
1) Производство на свадба картичка дизајн според вашиот дизајн или уметнички дела. Боја :
Печатени Бои : 1-Боја за Печатење, 2-Бои за Печатење, 3-Бои за Печатење, 4-Бои за Печатење и повеќе.

За производот

Музика:
No
Стил:
Фестивали
празник:
Крштевка & Крштевањето,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на планетата Земја,Пензионирање,Наставниците Ден,Назад На Училиште,Бизнис,Годишнина,Полот Откриваат
Бренд Име:
UOIUO
Број На Модел На:
Покана Картичка
Шема:
Виткање Тип
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
бисер хартија, мет хартија, хартија метален
Technic :
ласерски сече/3d
Употреба:
партија, свадба, роденден, годишнина
MOQ:
100pcs
испорака:
DHL,EMS,Fedex,UPS-от,ТНТ,Кина пост,од страна на морето
Обликот:
Seashell
кориснички:
на располагање
Место на Потекло:
Кина
Големина:
12.8*19cm

Слични предлози