.

.

200pcs Ласерски Сече Шупливи Цвет Покани Картичка За Свадба Партија Покана Картички со Плик & Печат

200pcs Ласерски Сече Шупливи Цвет Покани Картичка За Свадба Партија Покана Картички со Плик & Печат

DEN 6364.00
DEN 8159.52
-22 %

Износ
Во продавницата.

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.
Состојба : 100% Сосема нов
големина : 180*120mm
Количина : 200pcs(вклучуваат порака картичка,плик)
Answer : ___________________________ Note : пораката за Покана е празно
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

боја:
Бургундија, Светло Сива, Сина, Црна
Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
празник:
Свадба
Стил:
Сценско
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Друг Празник Материјали

Слични предлози