.

.

KUDIAN НОСАТ Маска на Пасош Покрие Секојдневен Бизнис Картичка Носителот Мажите Кредитна Картичка ID Носители Кожа Картичка Торба BID021 PM10

KUDIAN НОСАТ Маска на Пасош Покрие Секојдневен Бизнис Картичка Носителот Мажите Кредитна Картичка ID Носители Кожа Картичка Торба

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Ние брод цел од Воздухопловната, EMS, DHL, Fed Ex, UPS-от како што сте ја избрале. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. ПАТУВАЊЕ ЗАШТИТА. Ве молиме да се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки. Ние брод на дадената адреса.Зачувување на вашите патнички документи во еден тенок и лесен торба и никогаш не мис или изгуби нив, ако навистина се потребни. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни. Ние Поедноставување на Искуства од Патувања со рацете да ви бидат слободни. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Minimslist стил, но Мултифункционален. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. Ние брод цел во рок од 3 работни дена по уплатата примена. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или промена на стоки. Ве молиме да проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати. пасош џеб, интернат помине оддел, кредитни картички слотови,ID на слотот за SIM картичката торбичка, забава билет слот, cellphone торбичка , монети zippered џеб (одговара на САД пари), клуч на носителот. Пратката брод од страна на кина пост воздух mail, превозот време за 15~50 дена.4 cm) Боја : Како На Сликата Покажува,може да има и некои мала разлика во бојата на ѕвонење на страницата со фотографии и вистински предмети Структура : 1 Пасош Слот + 3 Картичка Слотови Карактеристики : ПАТУВАЊЕ ОРГАНИЗИРАНО. Ако не примате цел на време во рамките на 50 дена, ве Молиме контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир. Пасош маска направена со квалитетна кожа и stitched со грижа за Одличен Чувствуваат и Исклучителен Квалитет. Ако тоа е најпрометните дел на шопинг сезона (Октомври 1~Февруари 28), тоа треба повеќе време.
Спецификации : Име : Пасош Покрие Материјал : СТП Кожа Големина : околу 3.

За производот

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KUDIAN МЕЧКА
Обликот:
Перница
Објектот Тежина:
0.1kg
Употреба:
бизнис картичка
Број На Модел На:
BID021
Објектот Ширина:
9.5cm
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Стил:
Повик
Објектот Должина:
14cm
Име:
Мажите Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителите на
Големина:
14*9.5*0.4cm
Услуги:
Капка Шпедиција, Продажба На Мало, Трговија На Големо

Слични предлози