.

.

Кармин tatto Ултра Мат Lipgloss усна комплет Шминка 5 компјутери усна сјај Водоотпорен Вечен Течност За Жените PL3

Кармин tatto Ултра Мат Lipgloss усна комплет Шминка 5 компјутери усна сјај Водоотпорен Вечен Течност За Жените PL3

DEN 317.00
DEN 406.08
-22 %

Износ
Во продавницата.

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа" .Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Шминка Чоколадо Усна Сјај Водоотпорен Вечен Течни Тетоважа Течен Кармин Ултра Мат Козметички Комплет 5 Colors/set Боја : 5 Боја Тежина : 35g Quanlity : 5*Усна Сјај Карактеристики Преносни големина, лесно да се носат. Ефект : долготрајни, водоотпорен Погоден за професионална употреба или домашна употреба Претпазливост : 1. Ве молиме не за други цели освен шминка. 2. Ве молиме не го стави во директна сончева светлина или температурата е премногу висок или премногу ниски. 3. Да се чува вон дофат на деца.
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

За производот

Тип:
Кармин
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
5.5 g
Бренд Име:
pudaier
Корист:
Долготрајни
Состојка:
Make Up Стоки
Количина:
1 buc
Број На Модел На:
WP0257

Слични предлози