.

.

Ms Мода Големи Одговараат На Џокер Глеѓ Цвеќиња Боја Фокус Пирсинг Обетки Фабрика Трговија На Големо

Ms Мода Големи Одговараат На Џокер Глеѓ Цвеќиња Боја Фокус Пирсинг Обетки Фабрика Трговија На Големо

DEN 237.00
DEN 359.52
-34 %

Износ
Во продавницата.


Производство :
Ms Мода Големи Одговараат На Џокер Глеѓ Цвеќиња Боја Фокус Пирсинг Обетки Фабрика Трговија На Големо
Големина на :
2*2cm
Тежина :
16g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба

За производот

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ed00504a
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Производство име :
Ms Мода Големи Одговараат На Џокер Глеѓ Цвеќиња Пирсинг Обетки
боја:
шарени
Материјали:
Глеѓ,Стакло,Цинк Легура
Големина на:
2*2cm
Тежина:
16g
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Клучни зборови:
пирсинг обетки
is_customized:
Yes

Слични предлози