.

.

CWWZircons Мода Накит 2017 Бело Злато Боја Круг Кубни Циркони Сина, Зелена И Црвена Вода Капка Обетки За Жените CZ251

CWWZircons Мода Накит 2017 Бело Злато Боја Круг Кубни Циркони Сина, Зелена И Црвена Вода Капка Обетки За Жените CZ251

DEN 267.00
DEN 280.80
-5 %

Износ
Во продавницата.


Купување важни информации :
-
CWWZircons Мода Накит 2017 Бело Злато Боја Круг Кубни Циркони Сина, Зелена И Црвена Вода Капка Обетки За Жените CZ251
Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / Годишнината / Свадбена /Партија/Ангажман
Подарок за : Девојка / Сопруга / Mather
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Превозот : Бесплатен превозот од Чи na Пост
Earring Големина : 3.6 * 1.3 см
Материјал : Кубни Циркони
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строго КК Контрола
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
CZ251
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
ААА+ CZ Симулирани Дијамант
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
квалитет:
Прекрасни , Мода , Луксуз
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Функција:
Свадба Свадба Партија
earring големина:
3.6 cm
Стил:
партија обетки
Earring форма:
Капка Вода
Iteme Име:
Водена Капка Обетки

Слични предлози