.

.

Kpop Долго Капка Обетки 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркони Злато/Сребрена Боја Мода Накит, Трендовски Нови За Жените E215

Kpop Долго Капка Обетки 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркони Злато/Сребрена Боја Мода Накит, Трендовски Нови За Жените E215

DEN 335.00
DEN 670.08
-50 %

Износ
Во продавницата.

Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец. Ви благодариме!
. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена. Голема количина цел може да ви треба повеќе денови за да го подготви.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
Долго се Откажат Обетки 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркони жолто Злато Позлатен Мода Накит, Трендовски Нови За Жените E215
Долго се Откажат Обетки 3 ЕЕЗ Посебна Форма Шарени Кубни Циркони
Стил : мода накит капка обетки
Материјал : еколошки бакар, ААА+ кубни циркони
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка / жена / мајка
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок). Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Таму е бесплатен превозот за сите нарачки во нашата продавница. Ако треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/ EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
Kpop
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
E215
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Слични предлози