.

.

OSHUER година топла продаде Гроздобер Жените Нов дизајн Кристал Обетки Кристал Уво Studs за giri

OSHUER година топла продаде Гроздобер Жените Нов дизајн Кристал Обетки Кристал Уво Studs за giri

DEN 129.00
DEN 143.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ER-120
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
OSHUER
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
is_customized:
No

Слични предлози