.

.

Тренди персоналните Бретања капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија булчински earing

Тренди персоналните Бретања капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија булчински

DEN 748.00
DEN 1151.52
-35 %

Износ
Во продавницата.

Brittany обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит. Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!
Големина : обетки мерки за прибл. 22*25мм и 1.4 mm Дебели. Забелешка : Овде можете продажба на мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Ако имате било какви прашања или каква било помош,можете да ме контактирате во секое време,јас би сакал да дадам се од себе за да ви помогнат. Ако имате било какви добри совети,можете да ни даде предлог.
Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

За производот

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DANGGAO
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Обетки
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
Кина Guang Dong
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Број На Модел На:
Earring
Метал Печат:
18K злато
Повод:
сите партија обетки
Животните:
Brittany
Големина:
22*25mm
Главниот Камен:
Бела
злато сребро позлатен:
Yes

Слични предлози