.

.

ново сребро обложено стакло, кристал earings мода накит, булчински свадба накит Свадба Обетки фустан декорација RE457

ново сребро обложено стакло, кристал earings мода накит, булчински свадба накит Свадба Обетки фустан декорација RE457

DEN 281.00
DEN 351.84
-20 %

Износ
Во продавницата.


Бренд : Roseeden
Објектот Стил : Свадба Earring
Главниот Камен : Кристално
Друг Камен : Кристал
Позлата : Сребрена Плоча
Meterial : Цинк Легура
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Свадбата
Топло Совети :
1. Руски пријатели ,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти ,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодарам.

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
RE457
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROSEEDEN
Студ:
earings мода накит
Нови:
жените обетки
Стил:
earring за жени
испорака:
Пад на превозот
2016 година нови модни накит:
Dangle Earring
is_customized:
yes
style2:
pendant обетки
Occassions:
Свадба/Партија/Матурска/Годишнината/Свадбата
боја:
Сребро.
Производот:
Обетки

Слични предлози