.

.

нов дизајн свадба сјајна стакло, кристал earings голема waterdrop Домот Австриската Кристал Waterdrop Earring За WomenRE455

нов дизајн свадба сјајна стакло, кристал earings голема waterdrop Домот Австриската Кристал Waterdrop Earring За WomenRE455

DEN 324.00
DEN 405.12
-20 %

Износ
Во продавницата.


Бренд : Roseeden
Објектот Стил : Свадба Earring
Главниот Камен : Кристално
Друг Камен : Кристал
Позлата : Сребрена Плоча
Meterial : Цинк Легура
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Свадбата
Топло Совети :
1. Руски пријатели ,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти ,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодарам.

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
RE455
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROSEEDEN
Студ:
earings мода накит
Нови:
жените обетки
Стил:
earring за жени
испорака:
Пад на превозот
2016 година нови модни накит:
Dangle Earring
is_customized:
yes
style2:
pendant обетки
Occassions:
Свадба/Партија/Матурска/Годишнината/Свадбата
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични предлози