.

.

2017 нови пристигнување топла продаде мода сјајна кристал плоштадот дизајн 925 sterling silver дами ' drop обетки жените накит трговија на големо

2017 нови пристигнување топла продаде мода сјајна кристал плоштадот дизајн 925 sterling silver дами ' drop обетки жените накит

DEN 223.00
DEN 268.80
-17 %

Износ
Во продавницата.

Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.За Express(EMS,UPS-от,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Повратни информации :
1.
Нашата големо продавница во Yiwu град
Превозот :
1.
Политика На Враќање :
1.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!!!.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.

За производот

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
8899
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад

Слични предлози