.

.

Обетки Мода Сребро Мачка Очи Камен Earring Позлата Platinume Жените Накит B7 ABC Studs

Обетки Мода Сребро Мачка Очи Камен Earring Позлата Platinume Жените Накит B7 ABC Studs

DEN 86.00
DEN 124.32
-31 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси Акции : во парк објект

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CE103
Бренд Име:
VC-LADY

Слични предлози