.

.

LPHZQH 2017 Мода легура симпатична шведски Vallhund куче Earings За Жените девојка љубовник уникатен Божиќ роденден прекрасен подарок накит

LPHZQH 2017 Мода легура симпатична шведски Vallhund куче Earings За Жените девојка љубовник уникатен Божиќ роденден прекрасен

DEN 112.00
DEN 215.52
-48 %

Износ
Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E066
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
додатоци материјал:
Бакар
Pendant Големина:
30*16MM

Слични предлози