.

.

Meetcute Нов Дизајн Мода Fewelry Имитација Бисери Обетки за Жените Девојка Личност Претерани Диви Голема Долго Капка Earring

Meetcute Нов Дизајн Мода Fewelry Имитација Бисери Обетки за Жените Девојка Личност Претерани Диви Голема Долго Капка Earring

DEN 130.08

Износ
Во продавницата.

Meetcute Нов Дизајн Мода Fewelry Имитација Бисери Обетки за Жените Девојка Личност Претерани Диви Голема Долго Капка Earring Опис : Состојба : сосема нов и висок квалитет на ретро дизајн кристал обетки за партија Димензии : должина : 16 CM Боја : бела Пакет се вклучуваат : 1 пар обетки мода

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Бренд Име:
Meetcute
Број На Модел На:
cjgxzzkzeh70308
Метали Тип:
Титаниум

Слични предлози