.

.

Големи Обетки за Жените големи долги Обетки Накит Earings Мода Накит 2017 Dropshipping

Големи Обетки за Жените големи долги Обетки Накит Earings Мода Накит 2017 Dropshipping

DEN 80.00
DEN 115.68
-31 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
2.Материјал : алуминиумски
3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
4.Пакет : opp кеси
5.Акции : во парк објект
6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.ПОМИНЕ ISO9001
8.Ги задоволи Европските стандарди
Производ Повеќе 2016 Година Нови Модни Вода Капка Обетки Бохемија Голема Ж..
Цена : 1.79 US $ 1.7 / Цена 2016 Година Нови Модни Шарм Гроздобер Капка Долги Обетки..
Цена : 1.97 US $ 1.87 / Цена 2016 Година Нови Модни Црна Циркон Шарм Обетки Ange..
Цена : 2.89 US $ 2.75 / Цена 2016 Година Нови Модни Шарм Капка Обетки Гроздобер Silv..
Цена : 0.99 US $ 0.94 / Цена 2016 Година Нови Модни Студ Обетки Гроздобер Двојно Цира..
Цена : 0.58 US $ 0.55 / Цена 2016 Година Нови Модни Голем Круг Ретро Бисер Rhinestones..
Цена : 2.05 US $ 1.95 / Цена 2016 Година Нови Пристигнување Еластична Прстени Ultralarge Мулти- ..
Цена : 2.97 US $ 2.82 / Цена Ангелските Крилја Злато Позлатен Приврзоци Љубов Срце Облик ..
Цена : 2.79 US $ 2.65 / Цена

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VC-LADY
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ES013

Слични предлози