.

.

Pera Пенливи Голема Имитација Бисер Долго Dangle Сива Поставување Сребрена Боја Вода Капка Earring За Жените Свадба Партија Накит E272

Pera Пенливи Голема Имитација Бисер Долго Dangle Сива Поставување Сребрена Боја Вода Капка Earring За Жените Свадба Партија Накит

DEN 565.00
DEN 595.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Обетки Големина : 4.4 cm
Бренд : Pera Накит
Предмет Тип : Голема Сива Бисер Долго Вода Капка Обетки За Жени
Материјал : Кубни Циркони
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pera Пенливи Голема Имитација Бисер Долго Dangle Сива Поставување Сребрена Боја Вода Капка Earring За Жените Свадба Партија Накит E272

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Бренд Име:
Pera CZ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E272
Камен Материјал:
Кубен Циркони
Обетки форма:
Долго Бисер Капка Форма Обетки
Главниот Камен Боја:
сива
Повод:
Подарок , Свадба , Танцување Партија , Банкет Вечера,Годишнина
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
обетки стил:
Домот На Жените Божиќ / Партија / Свадба Обетки За Подарок
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка
Тип:
Нов Стил На Жените Партија Водена Капка Обетки Накит
Големина:
4.4 cm
Точка име :
Pera CZ Накит

Слични предлози