.

.

Hermosa Накит Класичен Мода DICHROIC СТАКЛО 925 Sterling Silver Dangle Жените Обетки HM427

Hermosa Накит Класичен Мода DICHROIC СТАКЛО 925 Sterling Silver Dangle Жените Обетки HM427

DEN 815.00
DEN 958.56
-15 %

Износ
Во продавницата.


Hermosa Накит Класичен Мода DICHROIC СТАКЛО 925 Sterling Silver Dangle Жените Обетки HM427

За производот

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
HM427
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
боја:
multicolor
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
81.00ct
Метал Печат:
925
големина(должина):
55мм
Главниот Камен:
Dichroic Стакло
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Sterling Silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска

Слични предлози