.

.

LPHZQH трговија на големо шупливи легура симпатична миленичиња Пит Бул куче Earings За Жените девојка љубителите на уникатен Божиќ роденден прекрасен подарок накит

LPHZQH трговија на големо шупливи легура симпатична миленичиња Пит Бул куче Earings За Жените девојка љубителите на уникатен

DEN 597.00
DEN 1147.20
-48 %

Износ
Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E049
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
додатоци материјал:
Бакар
Pendant Големина:
25*15mm

Слични предлози