.

.

Gothletic Мода слонова коска/Розова/Сива Симулирани-бисер Отвори Срцето Капка Обетки за Жените Мода Накит

Gothletic Мода слонова коска/Розова/Сива Симулирани-бисер Отвори Срцето Капка Обетки за Жените Мода Накит

DEN 143.52

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!
Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многу
Среќен шопинг тука!
Ве молиме љубезно ги додадете вашите омилени продавница.
Зошто да Изберете нас!
**Директни фабрика цена
**Најдобри quaulity
**Нема минимум за
**Може да се д-р op shippi нг
**Најдобрата понуда за голема количина цел
ШОПИНГ ПОСТАПКА
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ЕДНА РУНДА НАС
* Ние сме директни мода накит фабрика, па оттука и на конкурентни цени.
* Ние сме целосно искусни КК тим,па оттука и на врвен квалитет.
* Имаме долгорочна соработуваа логистички агенти, па оттука и на навремена испорака.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
**Можете да платите со нас преку ЗАЧУВАМ, начинот на плаќање на Aliexpress.
** * Ако сакате да плаќаат преку друг метод, ве молиме контактирајте со нас одделно.
ЗА ПАКУВАЊЕ
ЗА ИСПОРАКА
*Ние ќе организира испорака во рамките 48-72 часа откако ќе добиеме вашата уплата во нашата сметка.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Gothletic
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E7512
боја:
Слонова Коска/Розова/Сива
Големина:
39mm
Тежина:
9.8g

Слични предлози