.

.

С&U Цинк Легура Црна и Сина Кристал Домот Dangle Обетки Boho Стил Мода Трендовски Bijoux Накит Обетки

С&U Цинк Легура Црна и Сина Кристал Домот Dangle Обетки Boho Стил Мода Трендовски Bijoux Накит Обетки

DEN 106.08

Износ
Во продавницата.


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
E233
Тежина:
11.0g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E233
Материјал:
Легура
Стил:
Романтични

Слични предлози