.

.

925 фунта сребро обетки за жените,циркони pendant сребро обетки,lady popular сребрен накит Не алергиски најдобрите подароци

925 фунта сребро обетки за жените,циркони pendant сребро обетки,lady popular сребрен накит Не алергиски најдобрите подароци

DEN 562.00
DEN 624.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
PE209818
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Dankadi

Слични предлози