.

.

SHEEGIOR Топла Прекрасна Tassels Долги Обетки за Жени/Девојки со Златна боја Црна, Сина, Зелена Розова Капка Earring Мода Уво Накит за Подарок

SHEEGIOR Топла Прекрасна Tassels Долги Обетки за Жени/Девојки со Златна боја Црна, Сина, Зелена Розова Капка Earring Мода Уво

DEN 83.00
DEN 137.28
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E0217X
Бренд Име:
SHEEGIOR
Капка обетки боја:
Злато/Сино/Зелено/Розова боја
додатоци материјал:
Цинк Легура
Додатоци Позлата:
Црна/Злато цинк позлатен
Животната средина standar:
Никел, Олово, Кадмиум слободни, Цинк Легура,Смола
Долги Обетки големина:
Earring големина за 7cmx1cm
Убави Обетки тежина:
1 пар обетки тежина за 8g
Други прашања:
Цел на повеќе од $10, има мал подарок (стохастички)
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија, Други
накит пакет:
OPP вреќа
Место на Производство:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични предлози