.

.

Моден Накит 2017 Долго Капка Dangle Големи Обетки За Жени со Висок Квалитет CCB Топки Earring За Лице Дневно

Моден Накит 2017 Долго Капка Dangle Големи Обетки За Жени со Висок Квалитет CCB Топки Earring За Лице Дневно

DEN 155.00
DEN 172.32
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Број На Модел На:
/
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Бренд Име:
KANUBIN
Материјал:
CCB
Метали Тип:
CCB

Слични предлози