.

.

Tou Бебе Девојки Зимски Капи Деца Точка Уво Заштита Капа+Ракавици Бебе Капи Деца Мода Плетени капа Beanie Шапка бесплатен превозот

Tou Бебе Девојки Зимски Капи Деца Точка Уво Заштита Капа+Ракавици Бебе Капи Деца Мода Плетени капа Beanie Шапка бесплатен превозот

DEN 614.00
DEN 767.52
-20 %

Износ
Во продавницата.

Бренд TOU Сезона пролет, есен зима Големини 44cm (0-3М)
46 CM (3-6 M)
48 CM (6-12М)
50 CM (1-2 T)
52 CM (2-4 T)
54 CM (4-6 T) Боја фото боја Материјал 100% памук Место на Потекло Кина

За производот

Големина:
6T
Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Рака Тип:
Опремени
Бренд Име:
TOU
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Големина 1:
12-24m(40-46cm)
Големина 2:
4-6t(48-54cm)

Слични предлози