.

.

Сопствени направени холограмот налепница печатени цртан филм име labels

Сопствени направени холограмот налепница печатени цртан филм име labels

DEN 2160.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Обликот:
Обичај
Бренд Име:
DGYHZJ
Возраст:
>8 години
Број На Модел На:
бакнеж намали
Големина:
3x3cm
Материјал:
Сјајна хартија
боја:
Бои
превозот:
Бесплатен превозот
Име:
Налепница
Големина:
5x3CM
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
намалување стил:
намали од страна на лист/не се во тек

Слични предлози