.

.

Менито што се Рекламирање, Промоција Експлозија Хартија Цена Етикета Ознака Продажба Картичка ПВЦ Полица Wobblers Talker Носителот Во Супермаркет 10 Кеси

Менито што се Рекламирање, Промоција Експлозија Хартија Цена Етикета Ознака Продажба Картичка ПВЦ Полица Wobblers Talker Носителот

DEN 1356.00
DEN 1458.24
-7 %

Износ
Во продавницата.


Други услови & Услови слики се само за илустрација само; вистинската тежина и големина на пакувањето може да се разликува од описот, тоа зависи од секоја цел и количини, продавачот е одговорен за кажувам на купувачот пакет спецификација и со праќање на е-мејл или други информации за контакт; Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил порака или за да ги реши сите прашања таму пред да замине повратни информации.
Внимание Права на Интелектуална Сопственост, Сопственикот Ние настојуваме да се обезбеди вистински производи. Фабриката се наоѓа во Xingqiao Индустриска Зона, Yuhang Округ, Hangzhou Сити, Провинцијата Жеџијанг. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сепак, ако не се чувствуваат дека нашите производи може да ги повреди правата на вашата трговска марка, патент или други права на интелектуална. Ние ќе испратиме цел објекти од нашата фабрика во Кина директно во рок од 3 до 5 работни дена откако вашата уплата е завршен(освен оние кои се прилагодени објекти); Ние не можеме да брод за време на викендите и ние не нудиме сабота, недела или празник испорака; нарекува време на испорака средствата на меѓународен превоз време од локалните место на некои напредни земји на светот, Купувачот е вкупното време на приемот ќе бидат infulenced од увоз земјите, царинската инспекција и др.На некои од Европските купувачи, откако вашата нарачка износот е над ние може да испрати пакет со e Packet(тоа трае 7 до 15 работни дена за превозот) ,и вредноста на нарачката ќе биде прогласен подолу ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
Добредојдовте Контактирајте Ме, Ајде Да Бидеме Пријатели И Бизнис партнери!
-3. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Добредојдовте истрага нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние сме во состојба да извезува стока во странство со добар квалитет производи, подобра цена, безбедност пакување и одлична услуга. На нашите работилници за метал, пластика и печатење опрема производи, вклучувајќи Вбризгување на Одделот, Екстракција Оддел, Метален Хардвер Процесот на Одделот, Соберете Оддел, Печатење на Екран Одделение и Акрил Обработка на Одделот.

За производот

боја:
Широк 1cm, Широк 2cm
Тип:
селотејп
Бренд Име:
HZPOPTeki
Број На Модел На:
S4401 или S4402
Селотејп Тип:
Двострано Лента

Слични предлози