.

.

CS033-4 дебели 5cm ритам бран душек автоматско гумени перница отворено кампување гумени мат

CS033-4 дебели 5cm ритам бран душек автоматско гумени перница отворено кампување гумени мат

DEN 2208.00
DEN 3024.00
-27 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
samcamel
Dampproof Мат Тип:
Автоматско Надувување
Материјал:
PVC,PE Памук
Број На Модел На:
CS033-4
Отворено Активност:
Камп
Со Inflating Режим:
Вграден-во Inflator Пумпа
Тежина:
4500 (g)
Големина:
190*130*5.0 cm
Ткаенини:
Пролет откачи полиестер ткаенини
Боја:
Црвена, Сина, Портокалова

Слични предлози